Profesionálne ničenie ploštíc

Kto sme ?

Sme certifikovaná firma zaoberajúca sa likvidáciou ploštice posteľnej už mnoho rokov. Všetci naši zamestnanci sú vyškolení na odborný zásah proti ploštici posteľnej. Pracujeme kvalitne, rýchlo a diskrétne.

Aké technológie používame ?

Používame najúčinnejšie postupy likvidácie ploštice posteľnej, t.j. suchú paru o teplote cca 200°C, ktorá účinne hubí vajíčka a larvy ploštice a postrek bezpečnou chemikáliou, ktorý likviduje dospelé jedince.

V čom sme lepší ako druhí ?

  • pracujeme rýchlo a diskrétne, neupozorňujeme na seba logami firmy na odeve ani aute,
  • sme schopní prísť v ktorýkoľvek deň v roku,
  • neúčtujeme si cestovné náklady,
  • sledujeme vývoj v oblasti likvidácie ploštíc a používame najmodernejšie a najúčinnejšie technológie na likvidáciu ploštíc,
  • používame chemické postreky neškodné pre ľudí, ale so 100% účinnosťou na ploštice posteľné,
  • ako jedna z mála firiem na Slovensku používame suchú paru teploty cca 200°C, ktorá je účinná na larvy a vajíčka ploštice posteľnej,
  • na svoje služby poskytujeme záruku.
Likvidácia ploštíc, deratizácia ploštíc

Čo o nás povedali naši klienti ?

Henrich S., Bratislava
Keď u nás doma začali byť všetci doštípaní, myslel som, že sú to blchy, lebo máme psa. Neskôr sa však ukázalo, že sú to ploštice. Ničenie ploštíc sme riešili svojpomocne, pomocou chemikálií, ale nepomohlo to, tak som obvolal niekoľko firiem zaoberajúcich sa likvidáciou ploštíc a nakoniec sme sa rozhodli pre túto spoločnosť, pretože boli milí a ústretoví a všetko nám krásne vysvetlili. Som s touto firmou veľmi spokojný. Ploštice zlikvidovali na jeden zásah a my sme ani nemuseli opustiť náš dom. Odporúčam.

Penzión, okres Martin
Do nášho penziónu priniesol ploštice pravdepodobne nejaký hosť a hneď ako sme dostali prvé sťažnosti na štípance, som začal podozrievať ploštice. Nechcel som to podceniť, aby náš penzión nedostal nejaké zlé recenzie, tak som si hneď cez Google našiel túto firmu, zavolal a vysvetlil im svoju situáciu. Boli veľmi nápomocní, došli hneď na druhý deň, potvrdili nám, že ide naozaj o ploštice a hneď ich aj zlikvidovali. Trvalo to necelé 2 hodinky, lebo ploštice sa našťastie nerozšírili do iných izieb. Myslím, že odviedli kvalitnú prácu. Som spokojný.

Mária P., Nová Baňa
K nám sa ploštice dostali asi cez nočný stolík, ktorý som priniesla z bazáru, lebo hneď ráno na to sa objavili prvé štípance. Podľa popisu štípancov som o pár dní zistila, že ide asi o ploštice, stolík som hneď vyhodila, ale už bolo neskoro. Keďže mám malé dieťa, bála som sa použiť akúkoľvek chémiu a iné prostriedky nezabrali, tak som zavolala tejto firme. Som s nimi veľmi spokojná. Sú to profesionáli, boli rýchli a diskrétni. Myslím, že aj ich cena bolo rozumná, čakala som, že to bude stáť viac. A ani som nemusela počas ich zásahu opustiť byt. Ďakujem, odvtedy mám s touto hroznou háveďou pokoj.

Kde pomáhame s likvidáciou ploštíc ?

Ploštice odstraňujeme v bytoch, bytových domoch, rodinných domoch, firmách, hoteloch, reštauráciách, baroch a iných ubytovacích a stravovacích zariadeniach.

Dezinsekciu a likvidáciu ploštíc vykonávame hlavne na západnom a strednom Slovensku.

Západné Slovensko: Trnavský, Bratislavský a Nitriansky kraj.
Stredné Slovensko: Trenčiansky, Žilinský a Banskobystrický kraj.
Pri väčších objektoch nevylučujeme ani východné Slovensko.

Pôsobíme hlavne v týchto mestách: Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Prievidza, Žilina, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Topoľčany, Hlohovec, Piešťany, Púchov, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Zvolen, Lučenec a mnohé ďalšie mestá a samozrejme aj obce nachádzajúcich sa na západnom a strednom Slovensku.

Copyright © 2022 stopplostice.sk   Rőntgenova 1176/2, 85101 Bratislava Všeobecné obchodné podmienky  Kontakty   Zásady používania súborov cookie