Ako prebieha likvidácia ploštice posteľnej

ROBÍME TO PRE VÁS

Čo by ste mali vedieť

V prvom rade zabudnite na svojpomocnú likvidáciu ploštíc pomocou voľne predajných insekticídnych prípravkov.

Nejde o to, že by tieto prípravky neboli účinné, niektoré účinné sú, ide však o čas!

Ak totiž nie je aplikácia insekticídov dôkladná a presne cielená, nebude fungovať 100%, zamorenie (infestácia) plošticami sa zväčší a tým sa kompletná likvidácia ploštíc zbytočne predĺži a predraží. Vždy sa odporúča kontaktovať odbornú firmu, ktorá sa špecializuje na hubenie ploštíc. Zlikvidovať ploštice je niekedy dokonca problém aj pre profesionálov.

ROBÍME TO PRE VÁS

Ako postupujeme my pri odstraňovaní ploštíc?

Naši zamestnanci najskôr dôkladne prezrú celý objekt, všetky miesta a miestnosti, kde by sa ploštice mohli vyskytovať. Následne Vás budú informovať o stave v akom sa objekt nachádza čo sa týka zamorenia plošticami. Ak sa potvrdí Vaše podozrenie ohľadne ploštíc, nasleduje po dohode s Vami dezinsekcia celého objektu.

Pred príchodom našich zamestnancov je dôležité neprenášať žiadne veci z miestnosti do miestnosti, ani ich nevyhadzovať na smetisko, aby sa presunom nábytku či starých kobercov zbytočne nepreniesli ploštice na nové miesta.

KONTAKT

Kde pomáhame s likvidáciou ploštíc ?

Ploštice odstraňujeme v bytoch, bytových domoch, rodinných domoch, firmách, hoteloch, reštauráciách, baroch a iných ubytovacích a stravovacích zariadeniach.

Dezinsekciu a likvidáciu ploštíc vykonávame hlavne na západnom a strednom Slovensku. Pri väčších objektoch nevylučujeme ani východné Slovensko.

Západné Slovensko: Trnavský, Bratislavský, Trenčiansky a Nitriansky kraj.
Stredné Slovensko: Žilinský a Banskobystrický kraj.

O STOP PLOŠTICE

Sme certifikovaná firma, s dlhoročnými skúsenosťami zaoberajúca sa likvidáciou ploštíc.

KDE LIKVIDUJEME PLOŠTICE?